برندهای لوازم یدکی

<span style="color: #000000"><strong>Genuine BMW؛ </strong></span>قطعات جنیون بی ام و یا اصلی بی ام و، قطعات اورجینال شرکت بی ام و می باشند. این قطعات مطابق با استانداردهای سختگیرانه شرکت بی ام و ساخته می شوند.
محصولات این برند
<span style="color: #000000"><strong>BOSCH؛</strong></span> بوش یکی از تأمین کنندگان پیشرو در زمینه الکترونیک موتور و سنسورها است. سنسورها و ماژول‌های آن‌ها را می‌توان تقریباً در هر خودروی مدرن روی کره زمین یافت. رابرت بوش در سال 1886 "کارگاه مکانیک دقیق و مهندسی برق" را در اشتوتگارت آلمان تأسیس کرد. از ابتدا بوش پیشرو در نوآوری و توسعه بوده است. آنها تزریق سوخت در تولید انبوه را در سال 1967 معرفی کردند و الکترونیک احتراق مدرن را پایه گداری نمودند. بوش سنسورهای لامبدا (سنسور اکسیژن) را در سال 1976 وارد بازار کرد و راه را برای کم کردن آلایندگی گازهای اگزوز و مصرف سوخت کمتر هموار کرد. بوش با میلیون ها قطعه و محصول در خط تولید خود، همه چیز از لنت ترمز گرفته تا ابزار خانگی و لوازم پزشکی را ارائه می دهد.
محصولات این برند
<p style="text-align: right"><strong><span style="color: #000000">ّ FEBI BILSTEIN؛ </span></strong>فبی بیلشتاین، در سال 1844 توسط فردیناند بیلشتاین، تأسیس شد.</p> <p style="text-align: right">Febi، یک برند از گروه Bilstein می باشد. شرکت آلمانی بیلشتاین در سطح جهانی به عنوان تولید کننده قطعات یدکی با کیفیت OE، شناخته شده و مورد احترام است.</p> <p style="text-align: right">Febi از سال 1844 به ماشینکاری قطعات فلزی پرداخته است و تجربه آنها در کیفیت بالای قطعاتشان نمایان است.</p>
محصولات این برند